PROGRAM SOKOLOVNY
PLATNÝ OD LEDNA 2022

PONDĚLÍ

07:00 – 15:00 ZÁKLADNÍ ŠKOLA                                                                                            15:00 – 16:00 FLORBAL Fbk Olymp Praha                                                                          16:00 – 17:00 CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI                                                                              17:00 – 18:00 VOLEJBALOVÁ PŘÍPRAVKA                                                                            18:00 – 19:00 CVIČENÍ STARŠÍCH ŽEN                                                                                19:00 – 20:15 CVIČENÍ PRO RADOST (DŘÍVE AEROBIC)                                                20:15 – 22:00 BADMINTON SENIOŘI

ÚTERÝ

07:00 - 15:00 ZÁKLADNÍ ŠKOLA
15:00 - 17:00 MODERNÍ GYMNASTIKA
17:00 - 19:00 FOTBAL SK Vrané 
17:00 - 19:00 MODERNÍ GYMNASTIKA
19:00 - 20:00 ZDRAVOTNÍ TĚLOCVIK
20:00 - 21:30 KOPANÁ Stará garda

STŘEDA

07:00 - 15:00 ZÁKLADNÍ ŠKOLA                                                                                                          15:00 - 16:00 FLORBAL - KLUB FbK Olymp Praha                                                                        16:00 - 17:00 POHYBÁČEK PRO DĚTI 4-8 LET                                                                                    17:00 - 19:00 FOTBAL SK Zvole                                                                                                          19:00 - 20:00 BADMINTON PŘÍPRAVKA
20:00 - 22:30 BADMINTON

ČTVRTEK

07:00 - 15:00 ZÁKLADNÍ ŠKOLA                                                                                                          15:00 - 16:00 POHYBOVKY                                                                                                                      16:30 - 18:30 TAEKWON-DO ITF GBHS                                                                                            18:45 - 20:00 POWER JÓGA                                                                                                                          20:00 - 22:30 VOLEJBAL

PÁTEK

07:00 – 15:00 ZÁKLADNÍ ŠKOLA                                                                                                          15:00 – 17:30 MODERNÍ GYMNASTIKA                                                                                              17:30 – 19:00 VOLEJBAL SK BŘEZOVÁ                                                                                            19:00 – 20:00 CVIČENÍ PRO RADOST (DŘÍVE AEROBIC)                                                            20:30 – 22:30 SEBEOBRANA DOSPĚLÍ


SOBOTA

08:00 - 17:00 MODERNÍ GYMNASTIKA                                                                                                17:00 - 19:00 STOLNÍ TENIS - DĚTI A MLÁDEŽ                                                            

NEDĚLE

10:30 - 12:00 SEBEOBRANA DOSPĚLÍ                                                                                              14:00 - 15:30 BADMINTON SENIOŘI                                                                                                  15:30 - 17:00 MODERNÍ GYMNASTIKA                                                                                              17:00 - 19:00 STOLNÍ TENIS - DOSPĚLÍ                                                                                            19:00 - 20:00 DIVADELNÍ SPOLEK SOS  - POZASTAVENO