Již několik let patří pondělní a páteční večery v sokolovně cvičení (nejen) pro ženy pod vedením profesionální lektorky Mirky Večeřové. V těchto hodinách můžete vyzkoušet různé styly cvičení od tanečních choreografií, posílení celého těla až po balanční cvičení a závěrečné protažení. Vše lze zpestřit různými pomůckami, kterými sokolovna disponuje. Cílem těchto hodin není pouze fyzická aktivita, ale i radost ze setkání, které je zde již dlouhodobě doslova generační. Zažijete zde příval pozitivní energie a jistou dávku zdravé soutěživosti včetně posouvání hranic svých fyzických i psy­chických možností. Důkazem nesmírné píle a chuti se hýbat je i desítka ročníků tanečních vystoupení na ,,čarodějnicích”, které tyto ženy bravurně zvládly.

Aerobic můžete vyzkoušet sami na vlastní kůži a to každé pondělí a pátek od 19:00 v sokolovně.
aerobicAerobic předcvičuje profesionální lektorka Mirka Večeřová

Cena aerobiku je 30 Kč pro členy, 50 Kč pro nečleny - za hodinu (jeden den)

Na aerobic nás chodí přibližně 20, ale místa jsou ještě volná.

Odpovědná a kontaktní osoba:              Martina Filipová

IMG 0133upravena

Podrobnosti o aerobicu naleznete zde!

10. března 2020 - Valná hromada

7. dubna 2020 - Plánovací setkání k okolí sokolovny II