TJ SOKOL
Vrané nad Vltavou I.
  

9. ročník Volejbalových slavností 

                         

Druhá červnová sobota patřila ve Vraném nad Vltavou opět Volejbalovým slavnostem, které se již nezadržitelně blíží ke svému jubilejnímu 10. ročníku. Na rozdíl od loňského popovodňového charitativního nádechu, se letos neslo vše v suchu a ryzí zábavě. Počasí nám opět přálo a všichni si tak mohli užít den plný sportu, fandění a bohatého občerstvení. O titul vítěze se i letos utkalo 12 volejbalových týmů, které spolu střídavě soupeřily na dvou hřištích. Borci z týmu Los Ganadores dostáli svému názvu (v překladu znamená „vítězové“) a všem ostatním vypálili volejbalový rybník. Sesadili z trůnu trojnásobné vítěze v řadě – favorizovaný tým Náhodný výběr. Putovní pohár tak po delším čase opravdu „poputuje“ a my už jsme teď zvědaví, jak to celé dopadne příští rok. Po celodenním volejbalovém zápolení a doprovodném sportovním programu na všechny čekal koncert kapely Flám. Podle tanečních kreací a mohutných zpěvů publika se zdá, že si koncert všichni dosyta užili. Výtěžkem z celodenní akce přispějeme na rekonstrukci podlahy v naší sokolovně. 

Děkujeme všem pomocníkům a sponzorům akce - PRE Pražská energetika a. s., Regulus spol. s r. o., RUPA spol. s r. o. a už teď se na všechny z vás těšíme příští rok na kulatém 10. ročníku. Určitě přijďte v červnu 2015 oslavit výročí této již tradiční sportovní akce spolu s námi!
Za Sokol Vrané nad Vltavou I. Natálie Lupienská 
 
 
Konečné pořadí týmů 9. ročníku Volejbalových slavností:
1. LOS GANADORES
2. Náhodný výběr
3. Špína z Kačerova + Exbača tým
5. Vlkovská šestka
6. NAPOSLEDNÍCHVÍLI
7. Na odstřel!
8. Popelnice Beroun
9. TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.
10. Hnojárna 88
11. TJ Sokol Týnec nad Sázavou 
12. Holky z okolí 

 

Fotogalerii z akce naleznete zde.

 
 
Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jak se Vám akce líbila, co byste pochválili a co naopak máme vylepšit. Rádi se necháme inspirovat.

Plánované akce

 15.3.2021 - Valná hromada Sokola  ZRUŠENO