Nazdar sestry a bratři,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Valnou hromadu Sokola Vrané nad Vlt. I, která se bude konat v pondělí 15.3.2021 od 19 hodin.

Preferujeme setkání v sále tělocvičny s dodržením bezpečných rozestupů. Náhradní možná varianta by mohla být účast on-line přes počítač.

Doufám, že se situace zlepší a budeme se moct sejít na VH a hlavně při cvičení v naší sokolovně.

I přes komplikace s pandemií covid-19 je na světě studie okolí sokolovny, na které se mnozí z Vás s námi podíleli. Pokud situace dovolí, představíme vám ji i s komentářem autorů právě na valné hromadě 15.3.2021 kam jste všichni srdečně zváni (členové i nečlenové naší T.J.)
Vše bude záležet na aktuálních epidemiologických opatřeních. Více ke studii můžete nalézt zde: http://www.kontinual.cz/nase-projekty/stavby/sportovne-rekreacni-areal-u-vranske-sokolovny

Okoli sokolovny navrhOkoli sokolovny navrh mapa

Valna hromada 2021

Se sokolským pozdravem