Milí návštěvníci sokolovny,

díky příznivé situaci a uvolňujícím se opatřením zahajujeme od pondělí 11.5.2020 provoz v naší sokolovně!
Nově se může za specifických hygienických podmínek opět sportovat i uvnitř.

Prosíme pečlivě dodržujte následující pravidla a nařízení, buďte ohleduplní vůči okolí i vůči sobě.

informace a dokumenty zde

V sokolovně bude volně k dispozici desinfekce, prosotory budou častěji uklízeny a desinfikovány.
Prosíme pečlivě větrejte, desinfikujte si ruce, v šatnách se zdržujte jen nezbytnou dobu, ideálně choďte již ve sportovním, toalety používejte jen jednotlivě, snažte se dodržovat odstup od ostatních sportujících.

Pokud to váš sport dovoluje, využijte přednostně venkovní prostranství či antukové hřiště  (kontakt: 721569180)

Rizikovým a oslabeným jedincům účast na skupinových aktivitách však stále nedoporučujeme.

Děkujeme předem za spolupráci a věříme, že přiměřeným pohybem podpoříme naši imunitu a dobrou náladu.

Sokolu NA ZDAR!

28. října 2020 - Setkání u lípy - možná bude přesunutý na nový termín