TJ SOKOL
Vrané nad Vltavou I.
  

Čtrnáctý ročník volejbalových slavností je tu. V sobotu 8.června 2019 se na vás všechny těšíme na hříšti u sokolovny a na hřišti u školy, kde budou probíhat zápasy družstev. Přihlášeno je již 12 týmů:

TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.
TJ Sokol Jílové u Prahy
Exbača tým
Holky z okolí
NAPOSLEDNÍCHVÍLI
KZP
Matěj veze Káju na Moravu
První pomoc
Noví Šamani
Krysy z Jižáku
Zbytky z Údolí
Pergoška

Určitě se přijďte podívat na své favority, podpořit je, zafandit si. Dobře k tomu popijete a pojíte, zmrzlinu si dáte, petanque si hodíte ... Tak neváhejte.

A jestli přijdete už v 9 hodin na zahájení, tak budete svědky jedinečné události. Přijedou zástupci České obce sokolské a slavnostně nám předají pamětní stuhu k loňskému 110. výročí naší jednoty. Nechali jsme restaurovat spolkový prapor a vy si ho můžete prohlédnout v celé jeho kráse.

plakat VS 2019 

---------------

Plánované akce

20. září 2020 - Vltava Run

10. října 2020 - Běh do schodů

28. října 2020 - Setkání u lípy

12. prosince 2020 - Mikulášská zábava