TJ SOKOL
Vrané nad Vltavou I.
  

Mistrovstvi2016 000 

O víkendu 12. – 13. listopadu v brněnské městské sportovní hale Vodova proběhl vrchol závodní sezóny, a to Mistrovství České republiky 2016 v taekwondu ITF. V Brně se shromáždilo rekordních 491 závodníků z 28 taekwondo škol z celé České republiky. 
První soutěžní den začal kategoriemi žáků, juniorů a končil sebeobranami, které patří mezi nejatraktivnější závodní disciplíny jak pro diváky, tak pro závodníky samotné. Dalšími disciplínami jsou sportovní boj, technické sestavy, speciální přerážecí techniky a silové přerážení. 
Následující den proběhl v režii seniorů a veteránů, kterých bylo oproti žákům a juniorům o něco méně, ale i tak se bylo pořád na co dívat. V neděli odpoledne proběhlo vyhlášení nejúspěšnějších závodníků neboli mistrů České republiky pro rok 2016. 
Jako škola jsme dokázali nasbírat velké množství medailí, které nás dokázalo udržet v prvenství největšího počtu medailí, a to již po čtvrté v řadě. I přes obrovskou konkurenci se všem našim závodníkům podařilo předvést skvělé výkony. Tímto všem gratulujeme a zároveň jim chceme poděkovat za hezkou reprezentaci školy.
Michal Procházka vybojoval jednu stříbrnou medaili z technických sestav jednotlivců. Za krásné umístění Michalovi gratulujeme.
Všichni zájemci o Taekwon-Do jsou srdečně zváni na tréninky, které pravidelně probíhají ve Vrané nad Vltavou každý čtvrtek od 16:30 – 18:00 v místní sokolovně. Pod vedením Radka Záhejského I. dan; +420 736 222 675. Více informací o naší škole Ge-Baek Hosin Sool najdete na internetových stránkách www.tkd.cz. Popřípadě nás kontaktujte na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

002.jpg Mistrovstvi2016 006

Aneta Poklopová,   Ge-Baek Hosin Sool

Plánované akce

10. března 2020 - Valná hromada

7. dubna 2020 - Plánovací setkání k okolí sokolovny II

25. dubna 2020 - Vranský lesní běh

9. května 2020 - Vltava Run

13. června 2020 - Volejbalové slavnosti

10. října 2020 - Běh do schodů

28. října 2020 - Setkání u lípy

12. prosince 2020 - Mikulášská zábava