Vážení návštěvníci sokolovny,

z důvodu prevence šíření koronaviru rušíme do odvolání veškeré aktivity pořádané v naší sokolovně.

Prosíme všechny vedoucí sportů o dodržení tohoto rozhodnutí. V sokolovně jsme vypnuli topení a nebude prováděn ani pravidelný úklid.  Doufáme, že se situace v dohledné době uklidní a budeme se opět všichni moct věnovat svým sportům či divadlu.

Pevné zdraví přejí členové výboru vranského Sokola

- - - - - - - - - - - -

Rozhodnutí ČOS k 13.3.2020 - omezení provozu sokolovny

Vážení návštěvníci sokolovny,

akruálně platné opatření si prosím velmi pečlivě přečtěte zde.
Akce a cvičení pod 30 účastníků jsou povolené, nicméně doporučujeme účast zvážit a velmi doporučujeme zrušit dětská a seniorská cvičení.
Prosíme vás všechny o dodržování hygienických postupů a zejména o ohledpulnost vůči okolí.
O konání jednotlivých aktivit se prosím informujte u svých vedoucích.

Přejeme vám pevné zdraví!

Milí návštěvníci sokolovny,
zveme vás na letošní valnou hromadu, která proběhne v úterý 10. března od 20:15h v sokolovně.
Máme toho za sebou i před sebou mnoho, program bude bohatý.

ValnaHromada2020

Zveme Vás na veřejnou prezentaci dvou variant architektonického návrhu okolí vranské sokolovny, které vychází z podnětů prvního plánovacího setkání. Součástí bude diskuze nad návrhy s cílem vybrat nejvhodnější řešení a vyladit finální návrh tak, aby co nejvíce odpovídal potřebám současných i budoucích uživatelů.

Toto setkání se koná v úterý 7.dubna 2020 od 19 hodinBude se konat v náhradním termínu

Poster 2 setkani modra

Výbor Sokola srdečně uvítá všechny, kterým záleží na tom, jak bude vypadat okolí naší sokolovny, na prvním plánovacím setkání, kde bychom se měli vyjádřit, co bychom si v okolí naší sokolovny přáli. Setkání se koná v neděli 26.ledna od 16 do 19 hod. v naší sokolovně. Přijďte se podělit o Vaše názory a nápady.

Planovaci setkani 20200126

SOKOL Vám přeje krásné prožití vánočních svátků, hodně radosti s Vašimi blízkými a šťastný nový rok 2020

PF2020

Některé akce se budou konat v náhradním termínu