Zdravotní tělocvik  23.6.2020 se nekoná, z důvodu konání plánovacího setkání.

Příští týden 30.6.2020 je poslední lekce před prázdninami. Nezapomeňte si vzít s sebou peníze.

---------------------

Volejbalové slavnosti 2020 se nekonají - je to zpráva, která sice mnohé z Vás nepotěší, ale, bohužel, vzhledem k událostem minulých dní, nebudeme letos slavnosti pořádat. O to více se na příznivce volejbalu z tábora sportovců i diváků budeme těšit příští rok. Zachovejte nám přízeň.

Sokol Vrané nad Vltavou I.

________________

Již máme nový termín:

Zveme Vás na veřejnou prezentaci variant architektonického návrhu okolí vranské sokolovny, které vychází z podnětů prvního plánovacího setkání. Součástí bude diskuze nad návrhy s cílem vybrat nejvhodnější řešení a vyladit finální návrh tak, aby co nejvíce odpovídal potřebám současných i budoucích uživatelů.

Toto setkání se bude kont v úterý 23.června 2020 od 18 hodin u sokolovny.

Poster 2 setkani strnka2

Milí návštěvníci sokolovny,

díky příznivé situaci a uvolňujícím se opatřením zahajujeme od pondělí 11.5.2020 provoz v naší sokolovně!
Nově se může za specifických hygienických podmínek opět sportovat i uvnitř.

Prosíme pečlivě dodržujte následující pravidla a nařízení, buďte ohleduplní vůči okolí i vůči sobě.

informace a dokumenty zde

V sokolovně bude volně k dispozici desinfekce, prosotory budou častěji uklízeny a desinfikovány.
Prosíme pečlivě větrejte, desinfikujte si ruce, v šatnách se zdržujte jen nezbytnou dobu, ideálně choďte již ve sportovním, toalety používejte jen jednotlivě, snažte se dodržovat odstup od ostatních sportujících.

Pokud to váš sport dovoluje, využijte přednostně venkovní prostranství či antukové hřiště  (kontakt: 721569180)

Rizikovým a oslabeným jedincům účast na skupinových aktivitách však stále nedoporučujeme.

Děkujeme předem za spolupráci a věříme, že přiměřeným pohybem podpoříme naši imunitu a dobrou náladu.

Sokolu NA ZDAR!

Vážení návštěvníci sokolovny,

z důvodu prevence šíření koronaviru rušíme do odvolání veškeré aktivity pořádané v naší sokolovně.

Prosíme všechny vedoucí sportů o dodržení tohoto rozhodnutí. V sokolovně jsme vypnuli topení a nebude prováděn ani pravidelný úklid.  Doufáme, že se situace v dohledné době uklidní a budeme se opět všichni moct věnovat svým sportům či divadlu.

Pevné zdraví přejí členové výboru vranského Sokola

- - - - - - - - - - - -

Rozhodnutí ČOS k 13.3.2020 - omezení provozu sokolovny

Vážení návštěvníci sokolovny,

akruálně platné opatření si prosím velmi pečlivě přečtěte zde.
Akce a cvičení pod 30 účastníků jsou povolené, nicméně doporučujeme účast zvážit a velmi doporučujeme zrušit dětská a seniorská cvičení.
Prosíme vás všechny o dodržování hygienických postupů a zejména o ohledpulnost vůči okolí.
O konání jednotlivých aktivit se prosím informujte u svých vedoucích.

Přejeme vám pevné zdraví!

Milí návštěvníci sokolovny,
zveme vás na letošní valnou hromadu, která proběhne v úterý 10. března od 20:15h v sokolovně.
Máme toho za sebou i před sebou mnoho, program bude bohatý.

ValnaHromada2020

Zveme Vás na veřejnou prezentaci dvou variant architektonického návrhu okolí vranské sokolovny, které vychází z podnětů prvního plánovacího setkání. Součástí bude diskuze nad návrhy s cílem vybrat nejvhodnější řešení a vyladit finální návrh tak, aby co nejvíce odpovídal potřebám současných i budoucích uživatelů.

Toto setkání se koná v úterý 7.dubna 2020 od 19 hodinBude se konat v náhradním termínu

Poster 2 setkani modra

20. září 2020 - Vltava Run