Aktuální opatření COVID-19

Vzhledem k aktuálním opatřením a nařízením vlády musíme od dnešního dne tj. pondělí 12.10.2020
minimálně na dobu 14 dnů uzavřít sokolovnu.
Prosíme sledujte aktuální vývoj situace a nová nařízení.
Přejme si brzkou změnu situace k lepšímu a všem pevné zdraví!

Sokolské kokardy na oblečení, vlajky na tramvajích, pietní akty či svíčky plovoucí po řekách. Sokolové po celé republice oslaví tradiční Památný den sokolstva 8. října, i když kvůli epidemiologickým opatřením v značně omezeném rozsahu. Památný den sokolstva je připomínkou tisíců obětí sokolů a sokolek svých v boji za svobodu, samostatnost a demokracii. Od roku 2019 je oficiálním významným dnem České republiky.
Nezapomeňte si dnes připnout sokolskou kokardu, symbol Památného dne sokolstva 8. října a sounáležitosti s naším hnutím!
Děkujeme!!!👍👍👍

PamatnyDenSokolstva2020 10 08

- - - - - - - - - - -

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu je třeba se řídit  Sokol-pokyny. Zejména dodržovat ve vnitřních prostorách maximální počet 10 osob.

O tom, zda se budou Vaše lekce za nouzového stavu konat či nikoliv Vám sdělí Váš vedoucí sportu, který navštěvujete.

- - - - - - - - - - - - - - - -

Vážení členové,příznici a přátelé Sokola,

S ohledem na situaci s nárůstem nemocných koronavirem jsme se rozhodli letos tradiční Běh do schodů nepořádat. Velice nás to mrzí, ale domníváme se, že za stávající epidemiologické situace je toto správné rozhodnutí.

Těšíme se, že příští rok budeme moci tuto tradici obnovit.

Váš SOKOL

- - - - - - - - - -

Zdravotní tělocvik  23.6.2020 se nekoná, z důvodu konání plánovacího setkání.

Příští týden 30.6.2020 je poslední lekce před prázdninami. Nezapomeňte si vzít s sebou peníze.

---------------------

Volejbalové slavnosti 2020 se nekonají - je to zpráva, která sice mnohé z Vás nepotěší, ale, bohužel, vzhledem k událostem minulých dní, nebudeme letos slavnosti pořádat. O to více se na příznivce volejbalu z tábora sportovců i diváků budeme těšit příští rok. Zachovejte nám přízeň.

Sokol Vrané nad Vltavou I.

________________

28. října 2020 - Setkání u lípy - možná bude přesunutý na nový termín