Ve školním roce 2012/2013 začala svoji činnost Volejbalová přípravka. Kroužek je přístupný pro děti II.stupně ZŠ.
Scházíme se vždy v pondělí od 17 do 18 hod. Průběh tréninků je směsicí míčových her, kondičního cvičení, nácviku a procvičování dílčích volejbalových dovedností a samotné hry.

Trenérka: Jana Kadlecová

A nejsme jenom v tělocvičně:

Děti si  své sportovní umění užily koncem května 2014 na 1. volejbalovém víkendovém soustředění na Březové, hřiště Markovičky, kdy měly pořádný dvoufázový trénink venku.

Při volejbalových slavnostech 14.6.2014 si děti zahrály s posledním družstvem a byla to jistě menší ostuda než posledního družstva dospěláků.

21.6.2014 se děti zúčastnily volejbalového turnaje v Olešku, kde zahrály vyrovnaný zápas se seniory - bývalými Olešskými volejbalisty. Druhý den si svůj zápas rozebraly na venkovním tréninku na Markovičkách.

V neděli 17.5.2015 proběhlo celodenní soustředění " volejbalové přípravky dětí " na hřišti Markovičky.
Akci zorganizovala Ingrid Šilhánková, děti sportem " odborně mučila " Jana Kadlecová.
Obě vedou volejbalovou přípravku již 3. rokem. Aktuálně jim napomáhá ještě Honza Hovorka.
Zázemí si v zimních měsících vytvořily v Sokolovně ve Vraném, kde mají děti tréninky každé pondělí 17.-18. hodin. Za hezkých dnů nepravidelně hrají na Vrškách či Markovičkách v Březové.
Tuto neděli jsme si užili sluníčka, pohody a parádně si zahráli.
Budeme se těšit na šikovné děti ve věku 12-14 let, třeba někdy příště.

Všem dětem děkujeme za zájem o volejbal a chuť hrát s trenérkou Janou Kadlecovou a pomocnými trenéry Janem Hovorkou a Inge Šilhánkovou.

17. dubna 2018 - začaly Taneční 2018

13. května 2018 - Vltava Run