Cvičení rodičů s dětmi je určené pro děti od 1 roku po předškoláky a probíhá v našem Sokole již mnoho let. Několik generací ve Vraném nad Vltavou na toto cvičení s Věrou Dřímalovou chodilo a do dnešního dne na to rádi vzpomínají. Děti, které sem dříve chodily, sem dnes již chodí se svými dětmi.
01041 22

Cvičení probíhá během školního roku (od září do června), a je možné si ho předplatit na celý rok formou členství v naší jednotě (=300Kč) nebo platit jednotlivé vstupy individuálně (10Kč). Na cvičení není potřeba se hlásit. Menší sourozenci jsou vítáni v nosítku popř. v autosedačce.
Všichni si mohou vyzkoušet skluzavku, trampolínu, žebřiny, kruhy, lano, tyč, švédskou bednu, kladinu, hopsadla, míče, míčky a mnoho dalšího.

Rodiče s dětmi se setkávají každé pondělí od 16:00 do 17:00.

Cvičení se pravidelně účastní: 20 dětí s rodiči.

Hlavní cvičitelka:                          Věra Dřímalová

m sokolici