Aerobik znamená, jak již toto slovo samo napovídá, cvičení v aerobní zóně, tedy pod anaerobním prahem. Je to tedy cvičení s mírnou a střední intenzitou, kdy je zajištěn dostatečný přísun kyslíku pracujícím svalům. Jedná se o vytrvalostní cvičení, které za výše uvedených předpokladů vede ke zvýšenému odbourávání tuků jako zdrojů energie.

Aerobik je vhodnou pohybovou aktivitou pro zdravé jedince všech generací. Pravidelně provozovaná vytrvalostní zátěž vede k adaptaci srdečně-cévního a dýchacího systému, zlepšení metabolismu, funkce pohybového aparátu a nervového systému, ale také k pozitivním psychickým změnám.

Aerobic můžete vyzkoušet sami na vlastní kůži a to každé pondělí a pátek od 19:00 v sokolovně.
aerobicAerobic předcvičuje profesionální lektorka Mirka Večeřová

Cena aerobiku je 30 Kč pro členy, 50 Kč pro nečleny - za hodinu (jeden den)

Na aerobic nás chodí přibližně 20, ale místa jsou ještě volná.

Odpovědná a kontaktní osoba:              Martina Filipová

IMG 0133upravena

Podrobnosti o aerobicu naleznete zde!

17. dubna 2018 - začaly Taneční 2018

13. května 2018 - Vltava Run