TJ SOKOL
Vrané nad Vltavou I.
  

V tabulce níže je aktuální rozpis (k 26.1.2018) jednotlivých aktivit v TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.:

 


Pondělí

  7:00 - 15:00 - ZŠ Vrané nad Vltavou
15:00 - 16:00 - florbal:  klub Fbk Olymp Praha 
16:00 - 17:00 - Cvičení rodičů s dětmi - vedoucí, cvičitelka Věra Dřímalová 
17:00 - 18:00 - Volejbalová přípravka - vedoucí, cvičitelka Jana Kadlecová 
18:00 - 19:00 - Cvičení starších žen - vedoucí, cvičitelka Marie Kubelíková
19:00 - 20:00 - Aerobic - cvičitelka Mirka Večeřová, vedoucí Martina Filipová 
20:00 - 21:30 - Badminton - senioři, vedoucí Pavel Sofron

Úterý

  7:00 - 15:00 - ZŠ Vrané nad Vltavou
15:00 - 16:00 - Moderní gymnastika - dívky do 8 let, vedouci ing. Jana Veselá
16:00 - 17:00 - Moderní gymnastika - dívky 10-12 let, vedouci ing. Jana Veselá 
17:00 - 19:00 - Fotbal - SK Vrané - děti (pouze v zimní sezóně)
19:00 - 20:00 - Zdravotní tělocvik - vedoucí, cvičitelka Eva Havlíčková 
20:00 - 21:30 - kopaná Stará garda (pouze v zimní sezóně) 

Středa

  7:00 - 15:00 - ZŠ Vrané nad Vltavou
15:00 - 16:00 - florbal:  klub Fbk Olymp Praha
16:00 - 17:00 - Cvičení s opičkou Žofkou - rodiče s dětmi od 1 roku - vedoucí Petra Kořínková
17:00 - 19:00 - Fotbal SK Zvole - žáci (pouze v zimní sezóně) 
19:00 - 20:00 - Badmintonová přípravka- vedoucí, trenér - Petr Sofron
20:00 - 23:00 - Badminton - vedoucí, trenér - Petr Sofron 

Čtvrtek

  7:00 - 15:00 - ZŠ Vrané nad Vltavou
15:15 - 16:15 - Cvičení se švihadly - vedoucí Jana Šimáčková
16:30 - 18:30 - TAEKWON-DO ITF GBHS- vedoucí p. Zámečník, trenér Radek Zahejský 
18:45 - 20:00 - Powerjóga - vedoucí Jana Neumanová 
20:00 - 22:30 - Volejbal- vedoucí, trenér - Martin Kilián 

Pátek

  7:00 - 15:00 - ZŠ Vrané nad Vltavou
15:00 - 17:30 - Moderní gymnastika - vedoucí ing. Jana Veselá
17:30 - 19:00 - Volejbal - vedoucí MUDr. Ingrid Šilhánková 
19:00 - 20:00 - Aerobic - cvičitelka Mirka Večeřová, vedoucí Martina Filipová 
20:30 - 22:30 - Sebeobrana dospělí - vedoucí, trenér Michal Kubelík 

Sobota

  8:00 - 10:30 - Moderní gymnastika - juniorky, nepravidelně - více info na č. 733 505 645 - pí Veselá
10:30 - 12:00 - Sebeobrana dospělí, trenér Jan Marsín 
12:00 - 17:00 - Moderní gymnastika - nepravidelně - více info na č. 733 505 645 - pí Veselá
17:00 - 19:00 - Stolní tenis - přípravka pro děti 1.stupně ZŠ (pouze v zimní sezóně) 
19:00 - 21:00 - Florbal - vedoucí, trenér - Michal Kubelík 

Neděle

  8:00 - 10:30 - Moderní gymnastika - juniorky, nepravidelně - více info na č. 733 505 645 - pí Veselá
10:30 - 12:00 - Sebeobrana dospělí, trenér Jan Marsín 
12:00 - 17:00 - Moderní gymnastika - nepravidelně - více info na č. 733 505 645 - pí Veselá
17:00 - 19:00 - Stolní tenis - vedoucí Ladislav Filip 
19:00 - 20:00 - Stolní tenis - vedoucí Michal Havelec 
20:00 - 22:00 - Divadelní spolek SOS 

Plánované akce

 

17. dubna 2018 - začaly Taneční 2018

 

13. května 2018 - Vltava Run 

 

9. června 2018 - Volejbalové slavnosti

 

13. října 2018 - Běh do schodů

 

 8. prosince 2018 - Mikulášská