Volejbalové slavnosti 2016 – 11. ročník!

Letošním rokem jsme odstartovali druhou dekádu našich slavností a hned na začátku nás potkal jeden menší zádrhel. Souhrou mnoha okolností nastoupilo ráno pouze 9 týmů, a proto jsme museli pozměnit systém turnaje a trochu uhnout z dobře zajetých kolejí. Hrálo se tedy mnohem víc a mnohem déle a jako každý rok na dvou hřištích. Přestože přes den dvakrát mírně sprchlo, nenarušilo to nijak hru ani pohodovou atmosféru celé akce. Pivo a limonáda tekly proudem, pašík se rožnil, klobásy a steaky se válely na grilu, děti skákaly v nafukovacím tygrovi (žirafě jsme dali letos volno), jen lidí letos přišlo nějak méně než obvykle. Nejspíš už balili kufry někam na dovolenou. Dovolená na hřištích se ale rozhodně nekonala! Všichni čekali s napětím, zdali obhájci titulu z Náhodného výběru udrží svoji pozici favorita nebo uvolní své místo někomu z dalších horkých kandidátů. Po vítězném poháru, který nám mimochodem za ten rok pěkně vyrostl a zkrásněl (ale o tom někdy jindy), už už sahali žlutí borci ze Sokola Jílové, nakonec však červeným dresům podlehli. Vítězové si pro převzetí hlavní výhry poslali svou nejmladší generaci, kdo ví, možná už nám pomalu připravují své nástupce. A tentokrát se neslavil jen úspěch vítězů, Vranská sokolovna totiž letos oslavila své 90. narozeniny a to jvlajkasme nemohli nechat bez povšimnutí! Po celý den proto byla uvnitř sokolovny otevřená speciální výstava nejrůznějších historických fotografií a materiálů. A protože se v naší sokolovně v roce 1993 natáčelo i pár scén z filmu Šakalí léta, večer čekal na všechny retro zážitek v podobě letního kina! Promítalo se jako za starých časů přímo na zeď sokolovny, nechyběly deky, popcorn ani netopýři. Vlahá teplá noc věštila, že léto už je tady a z okolí sokolovny znělo „Pořád jen na kolena na kolena na kolena na kolena jé jé jé….“
Děkujeme všem, kdo nás v tom letos podrželi a ahoj zase za rok!

Pořadí týmů 11. ročníku:

1. NÁHODNÝ VÝBĚR
2. TJ Sokol Jílové u Prahy
3. LOS GANADORES
4. TJ Špína z Kačerova
5. Skrytý talent
6. Exbača tým
7. TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.
8. TJ Sokol Týnec nad Sázavou
9. První pomoc

Sponzory této akce byli:
Rupa s.r.o.,
pan Václav Havlíček
spolek Stará škola
Regulus s.r.o.

Fotky z 11.ročníku volejbalových slavností naleznete na Fotoalbum VS 2016 . Přístupové jméno a heslo jsou: "sokolvrane"

17. listopadu 2018 - Divadelní představení "Metro Skochovice"