8. ročník Volejbalových slavností

volejbalove slavnosti 2013 2I přes neštěstí po povodních, se opět všichni setkáváme a prožíváme den plný sportu a pohody. Letos se konal již osmý ročník volejbalových slavností a jsme moc rádi, že jsme se tu mohli opět sejít. K vzhledem k nedávným událostem, kdy Vrané postihly povodně, byl veškerý výtěžek věnován lidem, kteří ho potřebují nejvíce. Opravdu nás potěšilo, že se našlo tolik lidí, kteří chtěli pomoci. I letos byl připraven úžasný program pro každého. K dispozici byla skákací žirafa, na které děti řádily celý den, pink pong a badminton. Počasí nám také přálo, takže se někteří z nás stihli i trochu opálit. V průběhu dne přijely slečny z Red Bullu dodat sílu účastníkům turnaje. Týmy byly opravdu vyrovnané volejbalove slavnosti 2013a tak bylo potřeba hodně sil k poražení soupeře. Velmi nás těší, že k nám jezdí mnoho známých tváří z minulých turnajů. Hlavním programem byl turnaj. Hrálo opět na dvou hřištích, družstva byla rozdělena na skupinu A a skupinu B. Dopoledne hrála skupina A u sokolovny a skupina B u školy. Odpoledne se prostřídaly. Večerní program doplnila hudební skupina Flám, která předvedla krásný koncert a všichni se moc dobře bavili. Občerstvení bylo zajištěné a hlavní pochoutkou bylo opět tradiční prasátko. Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům, organizátorům a divákům, byl to skvělý ročník a my se těšíme na příští rok. Doufáme, že se tu všichni opět uvidíme ve zdraví a v plné kráse.
Za TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. Bára Mátlová

Výsledné pořadí týmů:

1. Náhodný výběr
2. TJ Sokol Týnec nad Sázavou
3. Los Ganadores
4. Maják
5. TJ Sokol Tetín
6. Jééžišmarjá
7. Na odstřel
8. NaPosledníChvíli
9. TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.
10. Rumové víly
11. Špína z Kačerova
12. Holky z okolí

Fotogalerii z 8. ročníku Volejbalových slavností nalezneteZDE!
Reportáž ČT 4 - Sport z Volejbalových slavností naleznete ZDE!
Článek v regionálních novinách Náš region naleznete ZDE!

Krátké video o povodních ve Vraném nad Vltavou naleznete ZDE!

17. listopadu 2018 - Divadelní představení "Metro Skochovice"