Volejbalové slavnosti, 12.ročník, 10. 6. 2017

Rok se s rokem sešel a za námi je už 12. ročník volejbalových slavností! Letos nám počasí opět přálo, takže jsme si všichni mohli užít parádní den plný volejbalu a pohody. Na stupních vítězů už to pomalu začíná být pěkná nuda J. Nepřemožitelný Náhodný výběr obhájil svůj druhý hattrick a připsal si již šesté vítězství z celkových sedmi účastí v našem turnaji. Poslední roky jim na paty nepříjemně šlapou borci z TJ Sokol Jílové u Prahy, tak že bychom se v roce 2018 dočkali nějakého překvapení? U nás jde ale hlavně o přátelskou atmosféru a jsme moc rádi, že případné boje na hřišti se vždy společně „spláchnou“ u dobrého drinku po turnaji. Po dlouhé době jsme opět připravili táborák a popíjení u ohně v komornější atmosféře se ukázalo jako fajn řešení.
Naši věrní sponzoři a dobrovolníci opět zafungovali na 100% a tak díky nim snad budeme moci pokračovat i v roce 2018, těšíme se už teď!

Sokol Vrané nad Vltavou I.

Výsledky:

1. místo Náhodný výběr
2. místo TJ Sokol Jílové u Prahy
3. místo Skrytý talent
4. místo Holky z okolí
5. místo Exbača tým
6. místo Na odstřel!
7. místo Beroun
8. místo Poslední pomoc
9. místo Špína z Kačerova
10. místo Grošáci
11. místo TJ Sokol Týnec nad Sázavou
12. místo TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.

Fotky z 12.ročníku volejbalových slavností naleznete na Fotoalbum VS 2017 .

17. listopadu 2018 - Divadelní představení "Metro Skochovice"