BĚH DO SCHODŮ 2017

K druhé říjnové sobotě patří ve Vraném nad Vltavou již tradičně Běh do schodů, který je organizován TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.. Letos se 14. října uskutečnil již jeho 24. ročník. Jsme rádi, že se akce stále těší vysokému počtu účastníků- letos dorazilo 125 sportovců (nejmladšímu bylo 13 měsíců, nejstaršímu 93let) a 6 psů. V tomto roce se stal absolutním vítězem teprve 14tiletý Maxmilián Buttig s časem 10,50s. Nezměněn však zůstal vítěz v kategorii nejpočetnější skupina, kterým se opakovaně stává oddíl Galaxie.

Slunečné počasí a drobné občerstvení bylo navíc příjemným bonusem v povedeném sportovním dopoledni, ve kterém nejde ani tak o vítězství, jako o spíše o přátelskou atmosféru postavenou na společném zájmu, setkání „starých známých“ a vztahu k místní lokalitě.

Celá akce by se nemohla uskutečnit bez podpory sponzorů a pomocníků, kterým tímto velmi děkujeme. Jsou to: Megafyt Pharma, Regulus spol. s r.o., Penzion Kaskáda, Restaurace Port62 a Lukáš Novotný.

Již teď se na Vás opět těšíme na dalších sokolských akcích.

Podrobnosti o závodě naleznete na našich webových stránkách.

Celkové výsledky 24. ročníku Běhu do schodů ve všech kategoriích najdete zde

TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.

13. dubna 2019 - Vranský lesní běh

14. dubna 2019 - brigáda v sokolovně