TJ SOKOL
Vrané nad Vltavou I.
  

taekvondo2.jpg

Klání mezi jednotlivými středisky talentované mládeže (STM) se konalo 8. – 9. října 2016 v Ostravě, pod záštitou Českého svazu Taekwon-Do ITF. Obhájit své vítězství nebo naopak vybojovat nové medaile přijelo do sportovní haly Sareza 177 závodníků. Tento rok se jednalo již o druhé celorepublikové setkání, na které se již tradičně přijel podívat i korejský velmistr Hwang Ho-jong (9. dan).
V sobotu ráno se do Ostravy začali sjíždět taekwondisté z různých škol z celé republiky. Začala registrace a vážení závodníků. V poledne v hotelu Park inn Ostrava proběhl společný oběd a následující program, kterým byla autogramiáda české reprezentace z letošního mistrovství světa juniorů a veteránů.
Další, a tou hlavní částí byl  samotný závod, který vypukl v odpoledních hodinách a trval až do nedělního odpoledne. Naše škola Ge-Baek Hosin Sool se v celkovém pořadí umístila na skvělém druhém místě a obhájila tak svoje umístění z minulého setkání talentované mládeže.
Na skvělém úspěchu se podílela i Jedličková Lucie, která vybojovala bronzovou medaili v technických sestavách. Za skvělý úspěch gratulujeme. Ovšem další velký závod nám už klepe na dveře. Dne 11. - 13. 11. se bude konat mistrovství České republiky v taekwondu ITF v Brně, a proto nám nezapomeňte držet palce!
Všichni zájemci o Taekwon-Do jsou srdečně zváni na tréninky, které pravidelně probíhají ve Vrané nad Vltavou každý čtvrtek od 16:30 – 18:00 v místní sokolovně. Pod vedením Radka Záhejského I. dan; +420 736 222 675. Více informací o naší škole Ge-Baek Hosin Sool najdete na internetových stránkách www.tkd.cz. Popřípadě nás kontaktujte na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Slavnostní nástup STM v Ostravě

001.jpg

Aneta Poklopová
Ge-Baek Hosin Sool

Plánované akce

28. října 2019 16 hod. - Setkání u sokolské lípy

 

7. prosince 2019 - Mikulášská zábava

 

8. prosince 2019 - brigáda v sokolovně