Valná hromada TJ SOKOL Vrané nad Vltavou I.

Dne 20. 3. 2018 -v úterý ve 20.15 hod se koná v sokolovně valná hromada, na kterou jsou srdečně zváni jak členové Sokola, tak všichni příznivci a přátelé Sokola.

Program:
1) Zpráva o hospodaření Jednoty za r. 2017 - schválení účetnictví, nové podmínky vedení účtu a
elektronické bankovnictví
2) Investiční akce a požadavky na granty v roce 2018
3) Rozpočet na r. 2018
4) Nákup cvičebního nářadí
5) Program akcí Sokola v r. 2018
6) Členské známky
7) Diskuse – různé
8) Přečtení zápisu z valné hromady

Výbor TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.

NEJVĚTŠÍ ŠKOLA TAEKWON-DO V ČR VSTUPUJE DO NOVÉ SEZÓNY

taekvondo1.jpg

Škola Ge-Baek Hosin Sool začíná novou sezónu! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do! Jsme největší školou v Čechách i na Moravě s nejširší nabídkou tréninků. Minulý rok se nám již popáté v řadě podařilo obhájit celkové vítězství Mistrovství České republiky a patříme do nejlepšího Střediska talentované mládeže v ČR.
Při tréninku klademe důraz na originální hodnoty bojových umění, jimiž jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost a sebeovládání. Školu vedeme pod dozorem korejského velmistra Hwang Ho Yonga, jako jediní v republice nově vyučujeme i další korejská bojová umění taekkyon a hoppae sool.
Přihlásit se můžete po celý rok, jen u nás získáte zkoušky na vyšší pásek i výbavu (dobok, lapa, chrániče) zdarma. Proto neváhejte a přidejte se k nám každý čtvrtek od 16:30 v sokolovně obce Vrané nad Vltavou pod vedením Radka Záhejského. Pro bližší informace navštivte náš web na www.tkd.cz

Katrin Dejlová, Ge-Baek Hosin Sool

GBHS.jpg

Přiložená fotografie z minulých závodů STM byla pořízená Kamilou Káňovou. Nacházejí se na ní naši juniorští závodníci a Martin Zámečník, předseda školy.

Od února 2018 se otevírá kroužek švihadel. Je určený pro začátečníky, pro děvčata i chlapce 1.stupně základní školy. Děti se naučí správné skoky a přeskoky snožmo, časem i střídmonož, naučí se různé triky se švihadlem. Naučí se skákat jednotlivě, časem i ve dvojici a ve skupině.

Švihadla trénují vytrvalost, rychlost i kondici, ale i různé hraní a zábavu se švihadlem.

Vedoucí kroužku:    Jana Šimáčková,  tel. 604 239 690

Termín konání:        každý čtvrtek 15:15 až 16:15    od 1.2.2018 do max. 28.6.2018

Co děti potřebují:    sportovní obuv (tenisky) - NUTNÉ, sportovní oblečení, pití

Švihadlo je potřeba speciální - korálkové, pokud dítě nemá své, zapůjčíme na celou dobu kroužku.

Cena kroužku:        900,-Kč za 18 lekcí/dítě

Cvičení s Žofkou pro rodiče s dětmi do 1 roku se od 31.1.2018 přesouvá. Nově se bude cvičit každou středu od 16 do 17 hod. Více informací níže.

zofka_2018.jpg

Plakátek si můžete stáhnout zde

Jistě jste si všimli, že máme v sokolovně od září 2017 nově zrekonstruované toalety, a to jak dámské, tak pánské. Moc pěkné to tam nyní je. A je na nás všech, aby nám to pěkné vydrželo. Proto Vás prosíme, neházejte do odpadu toalet věci, které tam nepatří, abychom nemuseli opakovaně řešit ucpané záchody.

Moc děkujeme za pochopení.

K dalším rekonstrukcím můžete dávat podněty i vy. Rádi je uvítáme na našem mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

17. dubna 2018 - začaly Taneční 2018

13. května 2018 - Vltava Run