V pondělí 29.10. výjimečně odpadá Cvičení rodičů s dětmi od 16h. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás následující pondělí

--------------------

Milé sestry, milí bratři,
letos si připomínáme 100 let od vzniku ČSR a zároveň 110 let od založení Sokola v naší obci.
Přijďte s námi slavnostně zasadit strom svobody před naší sokolovnu v neděli 28.10. od 15h, moc se na vás těšíme!
Máte-li možnost přijít v sokolském kroji nebo nám ho na tuto slavnostní přiležitost zapůjčit, ozvěte se nám. Děkujeme!

Strom svobody SOKOL

Neměli jste program na sobotní dopoledne?  Tak si přijďte rekreačně zaběhat.

Zveme všechny členy a příznivce Sokola.na letošní Běh do schodů. Počasí bude úžasné a Vaše výkony tak mohou být jen a jen lepší.

Na místě je jako každý rok zajištěno malé občerstvení - pití, klobásy, a ceny pro vítěze. Všechny malé děti  obdrží malou drobnost jako poděkování za účast, a to bez ohledu na jejich umístění. Máme i kategorii nesených dětí (max. do 3 let věku dítěte)

Těšíme se na Vás

bed do schodu 2018 final

Milí sokolové a příznivci sokola. Máme v sokolovně krásné, rekonstruované šatny. Zbývá ještě doplnit nové lavičky, které budou hotovy do poloviny září. Věříme, že se Vám budou nové šatny líbit.

Začátek cvičební sezóny každého sportu závisí na jeho vedoucím, proto se, prosím, obracejte přímo na ně.

Zatím máme pouze  tyto informace:

- Cvičení rodičů s dětmi se v Po 3.9.2018 ještě nekoná

- AEROBIK začíná v pondělí 17.9.2018

- ZDRAVOTNÍ TĚLOCVIK - již běží od 4.9.2018

Milí Sokolové,
od 9.7. bude naše sokolovna opět v rekonstrukci. Loni jsme se dočkali nových toalet, letos se zaměříme na šatny, které jsou nám čím dál menší. Pokusíme se je v rámci možností "nafouknout", a proto, bohužel, nebude možné sokolovnu využívat v termínu od 9.7. do 31.8.
Děkujeme všem za pochopení, přejeme vám hezké léto plné sportu a od září s novými šatnami se těšíme na viděnou!
Za všechny
Jarda Tejnický, starosta

Pozn.    První týden v červenci je cvičení v sokolovně možné, avšak je nutno počítat s tím, že se již provádí příprava pro rekonstrukci a tak v šatně nebudou lavičky a v nářaďovně dojde k přesunu některých cvičebních pomůcek a skříní.

V úterý 5.6.2018 se nekoná zdravotní cvičení z důvodu nepřítomnosti cvičitelky. Kdo chce může se zúčastnit přátelského posezení na zahrádce před sokolovnou, kde je možné si dát občerstvení.

17. listopadu 2018 - Divadelní představení "Metro Skochovice"