Milí Sokolové,
od 9.7. bude naše sokolovna opět v rekonstrukci. Loni jsme se dočkali nových toalet, letos se zaměříme na šatny, které jsou nám čím dál menší. Pokusíme se je v rámci možností "nafouknout", a proto, bohužel, nebude možné sokolovnu využívat v termínu od 9.7. do 31.8.
Děkujeme všem za pochopení, přejeme vám hezké léto plné sportu a od září s novými šatnami se těšíme na viděnou!
Za všechny
Jarda Tejnický, starosta

Pozn.    První týden v červenci je cvičení v sokolovně možné, avšak je nutno počítat s tím, že se již provádí příprava pro rekonstrukci a tak v šatně nebudou lavičky a v nářaďovně dojde k přesunu některých cvičebních pomůcek a skříní.

V úterý 5.6.2018 se nekoná zdravotní cvičení z důvodu nepřítomnosti cvičitelky. Kdo chce může se zúčastnit přátelského posezení na zahrádce před sokolovnou, kde je možné si dát občerstvení.

Valná hromada TJ SOKOL Vrané nad Vltavou I.

Dne 20. 3. 2018 -v úterý ve 20.15 hod se koná v sokolovně valná hromada, na kterou jsou srdečně zváni jak členové Sokola, tak všichni příznivci a přátelé Sokola.

Program:
1) Zpráva o hospodaření Jednoty za r. 2017 - schválení účetnictví, nové podmínky vedení účtu a
elektronické bankovnictví
2) Investiční akce a požadavky na granty v roce 2018
3) Rozpočet na r. 2018
4) Nákup cvičebního nářadí
5) Program akcí Sokola v r. 2018
6) Členské známky
7) Diskuse – různé
8) Přečtení zápisu z valné hromady

Výbor TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.