Sokolská brigáda - neděle 9.6.2019 v 15 hodin

Připomínáme všem sokolům, že v neděli v 15 hodin je brigáda. Bude se uklízet po Volejbalových slavnostech a nejen to. Prosíme, přijďte nám pomoct. Ve více lidech budeme dříve hotovi. Děkujeme.

------------

Čtrnáctý ročník volejbalových slavností je tu. V sobotu 8.června 2019 se na vás všechny těšíme na hříšti u sokolovny a na hřišti u školy, kde budou probíhat zápasy družstev. Přihlášeno je již 12 týmů:

TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.
TJ Sokol Jílové u Prahy
Exbača tým
Holky z okolí
NAPOSLEDNÍCHVÍLI
KZP
Matěj veze Káju na Moravu
První pomoc
Noví Šamani
Krysy z Jižáku
Zbytky z Údolí
Pergoška

Určitě se přijďte podívat na své favority, podpořit je, zafandit si. Dobře k tomu popijete a pojíte, zmrzlinu si dáte, petanque si hodíte ... Tak neváhejte.

A jestli přijdete už v 9 hodin na zahájení, tak budete svědky jedinečné události. Přijedou zástupci České obce sokolské a slavnostně nám předají pamětní stuhu k loňskému 110. výročí naší jednoty. Nechali jsme restaurovat spolkový prapor a vy si ho můžete prohlédnout v celé jeho kráse.

plakat VS 2019

---------------

Od 9.května 2019 začínají stavební práce na rekonstrukci zadního vstupu do sokolovny. Z tohoto důvodu nebude možné tudy do sokolovny chodit. Bude k dispozici náhradní cesta přes sklep, kde bude visací zámek. Kód k zámku obdrží vedoucí jednotlivých sportů.

Z důvodu vlastní bezpečnosti a bezpečnosti vám svěřených cvičenců nepoužívejte v době rekonstrukce opravovaný vstup.

Děkujeme za pochopení a věříme, že vás úprava vchodu po jeho dokončení potěší.

výbor Sokola

------------------

Ve dnech 6.5. a 7.5.2019 bude uzavřen vjezd na parkoviště za sokolovnou. Uzavírka bude trvat vždy od 7:00 do odpoledních hodin. Uzavírka je nutná z důvodu výstavby montované stavby na sousedícím pozemku pomocí jeřábu. Vjezd je nutné uzavřít úplně z důvodu bezpečnosti.

Děkujeme za pochopení.

------------

Další ročník volejbalových slavností se blíží. V sobotu 8.června 2019 se na vás všechny těšíme na hříšti u sokolovny a na hřišti u školy, kde budou probíhat zápasy družstev. Přihlášeno je již 12 týmů, jejich celý přehled vám brzy prozradíme. Zatím vás ale budeme trochu napínat :-). Určitě se můžete těšit na TJ Sokol Vrané nad Vltavou I, TJ Sokol Jílové u Prahy, Exbača tým, Holky z okolí, NAPOSLEDNÍCHVÍLI a další.

Určitě přijďte. Jako každoročně najdete na místě i něco k jídlu a pití.

------------

Zúčastnili jste se Vranského lesního běhu a nepamatujete si své umístění nebo Vaši přátelé se zúčastnili a vy chcete vědět, jak si vedli. Pak jste tu správně. Výsledky Vranského lesního běhu 2019 si můžete stáhnout zde.

------------

Cvičení s opičkou Žofkou pro rodiče s dětmi

Vhodné pro děti od 1 roku do cca 3 let (starší/mladší sourozenci nejsou překážkou a jsou zdarma)

Cvičíme v komornější skupině  6-10 dětí

Využíváme sokolské nářadí a náčiní, zařazujeme básničky, říkánky, písničky i drobnou didaktiku - trénujeme barvy, tvary, slova zejména se zaměřením na přírodu. Některé lekce probíhají také venku.

S sebou: přezůvky a pití

Pořádá: CEV Zvoneček Vrané nad Vltavou

Bližší informace vždy na plakátku k aktuálně probíhajícímu kurzu.

plakA_!t A_3_4ofka 2019.JPG

V úterý 16. dubna 2019 začíná v sokolovně další ročník tanečních pro dospělé. Přijďte tančit.

Více zde.

-------------